Na základe zrýchľovania internetového pripojenia ako aj počítačov bola vyvinutá táto novodobá progresívna metóda prezentácie prietoru.
   Prostredníctvom nej sa dá teraz priestor ukázať úplne inak. Je to ako kedy ste na danom mieste stáli, otáčali sa dookola o 360 stupňov, pozerali sa hore aj dole, približovali a vzďaľovali svoj pohľad. A to všetko riadite Vy ako návštevník web stránky, Vy sa rozhodnete kam sa pozriete a ako si to približite!
A tu je tá úžasná interaktivita, ktorá určite zaujme takmer každého Vášho navštevníka a priláka aj ďaľších. Jedna virtuálna 3d prehliadka je zostavená z viacerých virtuálnych panorám, teda z viacerých pohľadov do vašich priestorov. Je to originálna reklama Vašich prietorov na Vašej web stránke.
   Pozrite si sekciu
Ukážky
Klasická fotografia
Virtuálna 3d prehliadka
    Vo svete interaktívneho internetu a prezentácií už fotografie nemajú takú vysokú výpovednú hodnotu o priestore ako v minulosti.
   Pokiaľ by sme chceli obsiahnuť fotografiami cely priestor naokolo ako to robí "Virtuálna 3D prehliadka" muselo by ich byť veľmi veľa a aj tak by nezachytili všetko!
Ponúkame vytvorenie virtuálnych 3d prezentácií vašich priestorov pre Vás a Váš biznis !
         Už pri prvom vizuálnom porovnaní fotografie a virtuálnej 3d prehliadky je zrejmé ako doba pokročila,
čo určite osloví návštevníkov Vašej web stránky, čo ich na nej zaujme a pritiahne nakoniec priamo k Vám.
Prečo sa pre tento spôsob prezentácie rozhodnúť?